Kodėl Little Fox & co.?

Mums visada būna smalsu, kodėl prekinis ženklas pasirinko būtent tokį pavadinimą? Kokia istorija slypi už jo? Todėl net Jums to nepaklausus, papasakosime viską nuo pradžių.

Vieną dieną mūsų ir šuniuko vardu Kyo keliai susikirto ir nuo tos dienos, kaip susitikome taip ir neišsiskyrėme. Tik kartais atrodo, kad tik mums vieniems jis atrodo, kaip šuniukas, nes daugelis praeivių jį vadina tiesiog lape. Išties, ši veislė turi panašumų į lapes dėl savo kailio ir uodegos. Ši maža lapė mums ir padėjo atrasti šią sritį, nes norėdami surasti įdomesnių, kokybiškesnių prekių, kurios būtų stilingos, taptų lyg mūsų interjero puošmena ar stiliaus detale, tačiau tokių prekių aplink mus rasti buvo sunku. Beieškant pastebėjome, kokių nuostabių prekinių ženklų yra už Lietuvos ribų. Nusprendėme leistis į „ilgą kelionę“ ieškoti prekinių ženklų, turinčių panašią idėją ir jų produkciją pasiūlyti Lietuvos rinkai.
Todėl galvodami pavadinimą jį ir dedikavome mūsų direktoriui, įkvėpėjui Kyo!

Tai trumpa mūsų pavadinimo atsiradimo istorija ir tikimės, kad ir Jūsų keturkojus bičiulius galėsime nudžiuginti atrinktais, kokybiškais ir stilingais produktais.

Jums liko 65.00 iki nemokamo pristatymo.